Kariyer

Kronik hastalığı olan insanların gözünde yaşamın anlamını değiştirecek bir rol oynadığınızı düşünün. Medtronic çalışanı olarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Kronik hastalıkların tedavisi için yeni teknolojiler yaratıyor, insanların daha iyi ve daha uzun yaşamasına katkıda bulunuyoruz. Oyunda yedek kulübesinde oturarak küresel bir lider haline gelmedik. Medikal ürünler sektörünü yeniden şekillendiren ve dönüştüren teknolojilerin geliştirilmesinde aktif olarak yer alıyor, hekimlere hastalarının yaşamlarını daha iyiye götürmede ihtiyaç duydukları olanakları sunuyoruz. Vizyonumuz cesur liderlerin varlığını gerektiriyor. Zorlu ancak güdüleyici ve çabalarınızı ödüllendirici bir kariyer istiyorsanız medikal teknolojinin sınırlarını zorladığımız çalışmalarımızda bize katılacağınızı umuyoruz.

Kariyer Olanakları

Dünyanın en büyük medikal teknoloji şirketi olarak, farklı coğrafyalarda, farklı teknolojiler ve tedaviler üzerinde çalışma fırsatları sunmaktayız. Açık pozisyonlarımızı görmek için arama yaptırabilir, işe alım listelerine Internet üzerinden doğrudan başvuru yapabilirsiniz.
More

Misyon ve Kültür

Misyonumuzu yerine getirmek için sahip olduğumuz imkân ve kabiliyetleri her geçen gün geliştirip güçlendiriyoruz. " Ağrıyı dindirmek, hastayı sağlığına kavuşturmak ve yaşam süresini uzatmak " olarak belirlediğimiz hedefimize ulaşma yolunda daha az girişimsel ve daha faydalı yolları bulmak için bir an bile ara vermeden çalışıyoruz. İster büyük, ister küçük olsun görevinizi yerine getirirken yaptığınız tüm çalışmalar, bu Misyona ulaşma çabalarına destek olacaktır.

Last updated: 1 Jun 2016

Gezinti Bölümü

Ek Bilgiler

Turkey