Medtronic Hakkında

Medtronic olarak kronik hastalıkların hayata yansıma biçimini değiştiriyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki hekimlerle yakın işbirliği içinde çalışarak, hastaların günlük yaşamlarında asla yapamam dedikleri şeyleri yapmasını sağlayan tedaviler geliştiriyoruz.

About Medtronic Image-EU
İngiltere'de yeniden kendi başına yemeğini yiyebilir hale gelen Parkinson hastası
işadamı gibi.
Ya da Almanya'da tezgahtarlık yapan ve yaşadığı kalp yetmezliği sorununun ardından sanki hiçbir şeyi yokmuşçasına yeniden günlük işlerini yapabiliyor olmanın harika bir duygu olduğunu söyleyen hastamız gibi.
Ya da Hindistan'da bebek sahibi olabilecek kadar iyi diyabet kontrolüne kavuşan diyetisyen hastamız gibi.

Sunduğumuz medikal teknolojiler milyonlarca insanın günlük faaliyetlerini sürdürebilmesine, işlerine geri dönmesine, daha uzun ve daha iyi bir yaşam sürmesine yardım ediyor. Bunları yapabilmemizi sağlayan şey dünyanın dört bir yanında bizimle çalışan çok özel insanların desteğidir: İnsan yaşamını daha iyiye götürme amacına tutkuyla bağlı 38.000 çalışanımız, görüşlerini ve fikirlerini paylaşan binlerce sağlık profesyoneli, sahip olduğumuz bilgileri insanlarla paylaşmamıza aracılık eden yüzlerce kurum ve kuruluş sayesinde yaşam kalitesini kısıtlayan hastalıklarla yaşayan insanlar sıkıntılarını hafifletecek çözümlerin var olduğunu biliyorlar.

Medtronic Türkiye'ye Kısa Bir Bakış

Medtronic olarak Türkiye'deki faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.
Devamı

Misyonumuz

40 yıldan uzun bir süre önce kurucu ortaklarımızdan biri tarafından kelimelere dökülen Medtronic Misyonu dünyanın her köşesindeki çalışanlarımızı aynı yüksek ideal uğrunda birleştirmeye devam ediyor: Ağrıları hafifletmek, insanları yeniden sağlıklarına kavuşturmak ve insan ömrünü uzatmak.
Devamı

Hizmet Alanlarımız

Altı temel hizmet alanımızla sürdürdüğümüz faaliyetlerin her birinde ayrı bir hastalık ya da tedavi türü üzerine yoğunlaşılmaktadır: Kalp Ritim Bozukluğu Yönetimi, Omurga Cerrahisi,Kardiyovasküler, Nöromodülasyon, Diyabet ve diğer Cerrahi Teknolojiler. Birbirinden farklı alanlarda bilgi birikimimizi en iyi şekilde yansıtmak ve en iyi uygulamaları gerçekleştirmek için organizasyonumuz çatısı altında çeşitli stratejik gruplar yer almaktadır.
Devamı

Sosyal Sorumluluk

Misyonumuz daima iyi bir kurumsal yurttaş olmamızı gerektirmektedir. Medtronic Vakfı aracılığıyla sağladığımız hibeler, ürün bağışları, çalışanlarımızın gönüllülük esasına dayalı faaliyetleri ve küresel örgütlerle yaptığımız anlamlı ortaklıklarla misyonumuzun gereklerini yerine getirmekteyiz.
Devamı

Kurumsal Sorumluluk

Sağlık hizmetleri anlayışının değişiminde oynadığımız rol bizim için son derece önemlidir. Tüm faaliyetlerimizde hasta güvenliğinin korunması ve etik ilkelere uyulması konusunda hiçbir sorumluluktan kaçmıyoruz.
Devamı

Tarihçemiz

Medtronic, açık kalp ameliyatı yaptığı hastalarını hayatta tutmaya çabalayan bir kardiyoloji uzmanına yardım etmek amacıyla bir elektrik mühendisi tarafından kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana, insan fizyolojisi konusundaki edindiğimiz engin deneyim ve uzmanlığımızın da desteğiyle kronik hastalıklarla yaşamak zorunda olan bireylere yardımcı olmak için yaşam değiştiren tedaviler geliştirmekteyiz.
Devamı

Merkezlerimiz ve Tesislerimiz

120'nin üzerinde ülkede hastaların ve sağlık çalışanlarının hizmetindeyiz
Devamı

Last updated: 18 Apr 2011

Gezinti Bölümü

Ek Bilgiler

NYSE (MDT)

Turkey